PROMOCJE640 zł
812

7999 zł
8874

1250 zł
1475

667 zł
850

695 zł
899

1250 zł
1485

1300 zł
1600

1250 zł
1398

1150 zł
1410

799 zł
943

79 zł
99

Strona główna

Regulamin

Nasz sklep internetowy

Pomoc
Kontakt


Pomoc

1. Aby pobrać plik z serwisu http://www.elite-bohemia.pl/ wpisz otrzymany kod i zatwierdź go. Aktywacja dostępu umożliwi zapisanie plików na dysku Twojego komputera.

2. Pliki skompresowane są programem do formatu ZIP. Po pobraniu ich na dysk rozpakuj pliki używając np. WinZip'a, WinRara'a czy 7-ZIP lub wbudowanego programu w system Windows XP.

3. Po rozpakowaniu plików możesz je odczytać w programie Word lub dowolnym innym, który odczytuje pliki zapisane w formacie Office'a.

4. Pliki pobrane ze strony będziesz mógł czytać, edytować, drukować.

Najczęstsze pytania i problemy

Mój kod nie działa. Co mam zrobić?
- Kod na 100% jest prawidłowy. Sprawdź czy nie mylisz znaków w kodzie. Pamiętaj, że wielkość znaków ma znaczenie. W przypadku dalszych problemów skontaktuj się z nami. Opisz problem oraz podaj swój kod i numer telefonu komórkowego, na który kod został wysłany

Pobrane pliki nie chcą odczytać się w Wordzie. Dlaczego?

- Przed otwarciem pliku w Wordzie musisz go rozpakować. Jeśli korzystasz z systemu Windows XP to system zrobi to za ciebie. Jeśli chcesz możesz skorzystać też z innego programu do rozpakowania plików ZIP np. WinZip'a, WinRara'a czy 7-ZIP

Po wpisaniu i zatwierdzeniu kodu przenosi mnie do strony, gdzie nadal pojawia się informacja, aby wpisać kod. Co dalej?
- Masz niestandardowe ustawienia zabezpieczeń w przeglądarce i wyłączone zapisywanie plików cookies (tzw. ciasteczek), w których przeglądarka przechowuje hasło. Przywróć ustawienia standardowe, a wszystko wróci do normy.

Czy mogę przesłać własną pracę, za którą otrzymam dostęp do strony http://www.elite-bohemia.pl/ ?
- Skontaktuj się z nami i napisz jaką pracę oferujesz, o jakim tytule, co zawiera, ile liczy stron.

Czy mogę umieścić własną pracę w serwisie http://www.elite-bohemia.pl/ ?
- Skontaktuj się z nami i napisz jaką pracę chcesz dodać do seriwsu, o jakim tytule, co zawiera, ile liczy stron oraz na jakich warunkach chcesz umieścić pracę w serwisie.

Regulamin

1. Uzyskanie dostępu do serwisu http://www.elite-bohemia.pl/ i pobranie plików nie jest jednoznaczne z nabyciem do nich praw autorskich. Jedynymi właścicielami tych praw są autorzy prac.

2. Zabrania się wykorzystywania pobrany prac niezgodnie z obowiązującym prawem.

3. Zabrania się udostępniania i odsprzedaży prac pobranych z serwisu http://www.elite-bohemia.pl/ bez zgody autorów prac.